USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hermosa Casa En Girardot Girardot Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Hermosa Casa En Girardot

Foglalás
2026-07-04
2026-07-05

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

35

Hermosa Casa En Girardot


Egy 2 km-es távolságra az olyan bevásárlóhelyektől, mint a Penalisa Plaza, a Hermosa Casa En Girardot vendégei számára ingyenes privát parkolót biztosít. Az ingatlan biztosít teraszt úszómedencével.

A Tropical Casino 3 km-re található a Girardot városi nyaralótól, az Estadio Luis Antonio Duque Pena pedig kocsival 10 percre van. A Hermosa Casa En Girardot olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a nagyjából 3,1 km-re lévő Catedral de Girardot. A Girardot városi ingatlan hozzávetőlegesen egy 15 perces autóútra van olyan oktatási látnivalóktól, mint a Seminario Mayor De La Inmaculada Consepcion.

A szálláshely medencére néző kilátással teszi kellemesebbé az itt tartózkodást.

A Girardot városi villa vendégei használhatják a teljesen felszerelt konyhát, valamint az étkezőt. A vendégek vacsorázhatnak az 1 km-re található Fruit Yurt vendégszeretetét élvezve. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 70 km-re helyezkedik el a Girardot városi ingatlantól. A Hermosa Casa En Girardot rendelkezik úszómedencével, merülő medencével, ezzel biztosítva a pihentető tartózkodást.


Hotel felszereltsége

Étkezés és italfogyasztás

  • Konyhaedények

Szoba felszereltsége

  • Étkezőasztal
  • Ingyenes piperecikkek
  • Mosdókagyló
  • LCD TV
  • CD-lejátszó

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-23:59 között
Kijelentkezés: 13:00 óráig
Engedély száma230031

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Hermosa Casa En Girardot milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?

    A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Hermosa Casa En Girardot között 70 km távolság van.
  • Medence elérhető a Hermosa Casa En Girardot kínálatából?

    Igen, a Hermosa Casa En Girardot vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét.
  • A Hermosa Casa En Girardot biztosít konyhát?

    A Hermosa Casa En Girardot felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.
  • A nyaraló fogad háziállatokat?

    A nyaraló nem fogad háziállatot.
  • Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Hermosa Casa En Girardot vendégei vagyunk?

    Girardot nevezetességei közé tartozik a Parque de la Locomotora és az Universidad de Cundinamarca, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Hermosa Casa En Girardot területétől. Ezenkívül a Seminario Mayor De La Inmaculada Consepcion (3,2 km) szintén ajánlott a látogatásra.
  • Vannak a Hermosa Casa En Girardot területén wellness-szolgáltatások?

    A Hermosa Casa En Girardot villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a merülő medencében pihenhetnek.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-07-04
2026-07-05

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Hermosa Casa En Girardot, Kolumbia

Girardot, Girardot, Kolumbia

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © todos-los-hoteles-cundinamarca.com

All rights reserved